WYNIKI WYSTAWY KLUBOWEJ - Wrocław 2011
No translation available.

BEAUCERON

sędzia / judge: Ursula Zelenka, Niemcy (D)

PSY / MALES

klasa baby class

1 W.O / V.P., BEST BABY - GORDON BROWN de Gellius, cz.podp., (nr kat.1), ur.1.05.2011, (Ch.Epir-Lexo Blackgorge x Cadea Bosa Ostroga), hod. i wł.: Małgorzata Juszczyszyn, wł.: Małgorzata Juszczyszyn, Szczecin.

klasa młodzieży / junior class

1 B.db. / V.G. - FURUD Astra Canina, cz.podp., (nr kat.93), ur.18.07.2010, (Ch.Theemin Astra Canina x Ch.Czarta Astra Canina Bosa Ostroga), hod.: Jadwiga Chodzeń, wł.: Jarosław Gwiździł, Krapkowice.

klasa otwarta / open class


1 B.db. / V.G. - EURARD Kalong - Mł.Ch.PL, cz.podp., (nr kat.4), ur.30.05.2009, (Int.Ch.Ardor des Assiers x Ch.Vera Tutor Gratus), hod.: Agnieszka Wiśniewska, wł.: Dominika Szlązak, Góra Kalwaria.

2 Db. / G. - ARAMIS z Ledeckehi vrchu, cz.podp., (nr kat.2), ur.28.04.2007, (Bart z Chovnych dvoru x Balina z třebechovickeho ranče), hod.: Smrčkova Irena, wł.: Ewa Ružičkova, Filipov, Czechy (CZ).

Nie wystawiony / Absent - EAGLE EYE Momento, arlekin, (nr kat.3), ur.27.01.2009, (Ch.Ufo de la Montagne du Seigneur x Ch.Hossa Na Przykład), hod.: Saulius Radzevicius, wł.: Jurate Zdanaviciene, Kowno, Litwa (LT).

klasa użytkowa / working class


1 Dosk. / Exc., CWC, ZWYC.KLUBU / CLUB WINNER - ARDOR des Assiers - Int.Ch., IPO2, cz.podp., (nr kat.5), ur.4.12.2007, (Ocean des Assiers, Cot 6, x Int.Ch.Unesca des Assiers, Cot 4), hod.: Monique Reverdy, wł.: Malgorzata Bartoszewska Kujawa, Warszawa.

klasa championów / champion class

1 B.db. / V.G. - ARCON Le Coeur Pur - Jun.Ch.SK, cz.podp., (nr kat.6), ur.16.01.2009, (Ch.Apache de la Amourdiere x Ellen z Husovy Tvrdze), hod.: Lucia Tancevova, wł.: Peter Kacvinsky, Spisska Nova Ves, Słowacja (SK).

2 Db. / G. - BELLATOR Astra Canina - Ch.PL, cz.podp., (nr kat.7), ur.14.10.2006, (Argos Vlckovicky Les x Ch.U'La-La Astra Canina), hod.: Jadwiga Chodzeń, wł.: Martyna Piekacz, Świerklaniec.

Dyskwalifikacja / Disqualification - EPIR LEXO Blackgorge - Ch.PL, Mł.Ch.PL, cz.podp., (nr kat.8), ur.13.06.2008, (Uarrior de la Noe du Jardin x Unieme des Assiers), hod.: Lumila Kazdova, wł.: Marcin Musiałek, Słupsk.

klasa weteranów / veteran class

Nie wystawiony / Absent - THEEMIN Astra Canina - Mł.Ch.PL, Mł.Zw.Świata, Ch.PL, Zw.Klubu PL, IPO.1, cz.podp., (nr kat.94), ur.27.05.2002, (Ch.Bartek du Dragon Noir x Ch.Omega Astra Canina), hod. i wł.: Jadwiga Chodzeń, Puszcza Mariańska, Korabiewice.

SUKI / FEMALES

klasa szczeniąt / puppy class

1 W.O. / V.P. - GITANE Kalong, cz.podp., (nr kat.9), ur.17.01.2011, (Ch.Epir Lexo Blackgorge x Ch.Vera Tutor Gratus), hod. i wł.: Agnieszka Wiśniewska, Radomin.

klasa młodzieży / junior class

1 Dosk. / Exc., MŁODZ.ZWYC.KLUBU / JUNIOR CLUB WINNER, BEST JUNIOR - COCO CHANEL Skidd Bosero, cz.podp., (nr kat.10), ur.9.11.2010, (Int.Ch.Ardor des Assiers x Saba Utex Bosero), hod. i wł.: Iwona Skiba, Kosakowo.

2 B.db. / V.G. - FLORINE Kalong, cz.podp., (nr kat.11), ur.8.07.2010, (Ch.Dorian du Mas Roc Maria x Ch.Vera Tutor Gratus), hod. i wł.:: Agnieszka Wiśniewska, Radomin.

Nie do oceny / Impossible to appraise - FYLGA Astra Canina, cz.podp., (nr kat.12), ur.18.07.2010, (Ch.Theemin Astra Canina x Ch.Czarta Astra Canina Bosa Ostroga), hod.: Jadwiga Chodzeń, wł.: Kamil Szczęsny, Marki.

klasa otwarta / open class

1 B.db. / V.G. - CADEA Bosa Ostroga, cz.podp., (nr kat.13), ur.27.04.2007, (Vico De Sainte Petronille x Vera De Sainte Petronille), hod.: Arkadiusz Kozłowski, wł.: Małgorzata Juszczyszyn, Szczecin.

2 B.db. / V.G. - EILEEN BLUE des Bergers de Corail, arlekin, (nr kat.14), ur.3.09.2009, (Ultimo des Assiers x Cankhoon Blue des Bergers de Corail), hod.: Agnes Surmont, wł.: Kristi Roosvald, Maris Siilmann, Tabasalu, Etonia (EST).

3 B.db. / V.G. - FARRAH MAIR Blackgorge - Mł.Ch.PL, cz.podp., (nr kat.15), ur.14.10.2006, ( Int.Ch.Bad Cerna Princezna x Int.Ch.Bar Rafaelli dez Onze Hermines), hod.: Ludmila Kazdova, wł.: Martyna Piekacz, Świerklaniec.

klasa użytkowa / working class

1 Dosk. / Exc., CWC, ZWYC.KLUBU / CLUB WINNER, ZWYC.RASY / BOB - CAELESTE des Assiers - Int.Ch. (CIE,CIB), JWW'08, JCH Pl, LT, SK, CH PL, Zw PL'09'10, Zw Kl.'09'10, IPO1, Cot 4, cz.podp., (nr kat.16), ur.1.09.2007, (CH.CS Soleil des Assiers, Cot 6 x Unieme des Assiers, Cot 4), hod.: Monique Reverdy, wł.: Malgorzata Bartoszewska Kujawa, Warszawa.

2 Dosk. / Exc. - DEXTERA Astra Canina - Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.Klubu, IPO1, IPO2, cz.podp., (nr kat.17), ur.21.08.2008, (Int.Ch.Ufo de la Montagne du Seigneur x Ch.Bellatrix Astra Canina), hod. i wł.: Jadwiga Chodzeń, Puszcza Mariańska, Korabiewice.

BRIARD

sędziowie / judges:
- Ursula Zelenka, Niemcy (D)- Psy i Suki - klasy: Baby, Szczeniąt (Puppy), Młodzieży (Junior)
- Alain Pecold, Francja (FR)    - Psy i Suki - klasy: P. (Intermediate), O. (Open), U. (Working), CH. (Champion), W. (Veteran)

PSY CZARNE - BLACK MALES

klasa szczeniąt / puppy class

1 W.O. / V.P., BEST PUPPY - MEDOR MIRAR z Kuźni Championów, (nr kat.22), ur.3.03.2011, (Rino Tivio Mirage x Ash Tedaga), hod. i wł.: Halina i Dagmara Sacha, Żytna.

klasa młodzieży / junior class

1 Dosk. / Exc., MŁODZ.ZWYC.KLUBU / JUNIOR CLUB WINNER, BEST JUNIOR - SHADOW OF BOSS Dalido, (nr kat.25), ur.7.09.2010, (Ch.Li-Brie Boss Number One x Int.Ch.J´adore Dalido), hod. i wł.: Daniela Kellovská, Senov, Czechy (CZ).

klasa pośrednia / intermediate class

1 Dosk. / Exc., CWC - RUSH GUCCI Dalido, (nr kat.28), ur.14.01.2010, (Int.Ch.Usually the Best Moravia Campanella x Ch.Indiana Dalido), hod. i wł.: Daniela Kellovská, Rod.Plevova, Senov, Czechy (CZ).

2 B.db. / V.G. - GOOGLLE od Labíčka, (nr kat.95), ur.16.01.2010, (Fellini vom Hexenhof x Jambalaya Nadina-sis), hod.: Eva Kubešová, wł.: Eva Kubešová, Petra Grammová, Čelákovice, Czechy (CZ).

klasa otwarta / open class

1 Dosk. / Exc., CWC - FIORE NEGRO Duovarius, (nr kat.33), ur.30.03.2008, (Int.Ch.Angus Karhu-Czarny Niedźwiadek x Ch.Saetta Negra Duovarius), hod.: Dorota Piwowar, wł.: Rafał Musiał, Częstochowa.

klasa championów / champion class

1 Dosk. / Exc., CWC, Najlepszy Czarny Pies / Best Black Male, ZWYC.KLUBU / CLUB WINNER - ZORBA Duovarius - Mł.Ch.PL, Ch.PL, Mł.Zw.Kl.PL'06, Zw.Kl.PL'09, (nr kat.38), ur.29.03.2005, (Int.Ch.Angus Karhu-Czarny Niedzwiadek x Ch.Saetta Negra Duovarius), hod.: Dorota Piwowar, wł.: Ewa Mossoń, Wysoka Głogowska.

klasa weteranów / veteran class

1 Dosk. / Exc. - ATRIS Trzy Korony - Ch.PL, SK., Zw.Klubu, (nr kat.42), ur.3.06.2000, (Rubis du Moulin D'Or x Ch.Molly z Pierwszej Ligi), hod. i wł.: Dorota Pietrzak, Nowy Targ.

SUKI CZARNE - BLACK FEMALES

klasa baby class

1 W.O. / V.P. - BIJOU DANS LA COURONNE Bella's Liberi, (nr kat.44), ur.23.04.2011, (Raziel Romani x Ch.Jucca Dalido), hod.: Dagmar Kubatkova, wł.: Agnieszka Sprada, Czerwonak.

2 W.O. / V.P. - MAKKIA NEGRA Duovarius, (nr kat.45), ur.10.04.2011, (Mł.Ch.PL Bilbo Amber Route x Ch.Zouzula Duovarius), hod. i wł. Dorota Piwowar, Rzeszów.

klasa młodzieży / junior class

1 Dosk. / Exc. - CHANCE OF THE WINNING Moravia Campanella, (nr kat.60), ur.23.11.2010, (Ch.Usually the Best Moravia Campanella x Messalina Boramo Sole), hod.: Pavla Firlova, wł.: Jarosław Rogosz, Zagnańsk, Samsonów-Piechotne.

2 Dosk. / Exc. - ESMINA DALIDO de Los Niegos, (nr kat.61), ur.10.08.2010, (Int.Ch.Harry Potter Dalido x Ch.Sayuri de Los Niegos), hod.: Elia Alia Benitez, wł.: Daniela Kellovská, Senov, Czechy (CZ).

klasa pośrednia / intermediate class


1 Dosk. / Exc., CWC, Najlepsza Czarna Suka / Best Black Female - GUERREIRA NEGRA Duovarius, (nr kat.67), ur.29.03.2010, (Ch.D'Lord Du Bois Des Pierres Noires x Ch.Saetta Negra Duovarius), hod. i wł.: Dorota Piwowar, Rzeszów.

2 Dosk. / Exc. - LITTLE BLACK DRESS Jesienna Rapsodia - Mł.Ch.PL , Mł.Ch.Lux., (nr kat.68), ur.2.11.2009, (Ch.Uzes du Val de L'Auguis x Int.Ch.Hortensja z Francuskiej Ulicy, hod.: Joanna Szeptycka, wł.: Barbara Czyżak, Łask.

3 B.db. / V.G. - GREISY od Labíčka, (nr kat.66), ur.16.01.2010, (Fellini vom Hexenhof x Jambalaya Nadina-Sis), hod. i wł.: Eva Kubešová, Spěvák Pavel, Čelákovice, Czechy (CZ).

klasa otwarta / open class

1 Dosk. / Exc., CWC - EDISON od Labíčka, (nr kat.78), ur.23.08.2008, (Gargamel Filia x Binni od Labíčka), hod. i wł.: Eva Kubešová, Čelákovice, Czechy (CZ).

2 Dosk. / Exc. - ALMA NOBLE Bella's Liberi - Mł.Ch.PL, Mł.Ch.Cz, Ch.PL, Mł Zw.Klubu, Mł.Zw.PL, (nr kat.77), ur.7.08.2009, (Piezo du Lur'Yanou x Ch.Jucca Dalido), hod.: mgr Dagmar Kubatkova, wł.: Alicja Iskra, Łochów.

PSY PŁOWE - FAWN MALES


klasa baby class

1 W.O. / V.P. - TWISTER Dalido, (nr kat.21), ur.8.05.2011, (Especially for You des Plains de Brotonne x Charlen Dalido), hod.: Daniela Kellovska, wł.: Kaja Dzitkowska, Poznań.

2 W.O. / V.P. - GRAND VEINARD de la Source de MarSyliA, (nr kat.20), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak-Suchorab, wł.: Marta Kozłowska, Poznań.

3 W.O. / V.P. - GAROU de la Source de MarSyliA, (nr kat.19), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak - Suchorab, wł.: Miłosława Litwinowicz, Gdańsk.

4 W.O. / V.P. - FLLOYD Amber Route, (nr kat.18), ur.9.04.2011, (Cracker Fauve de la Tour du Bailly x Ch.Rewia Duvarius), hod.: Sławomir Kamiński, wł.: Katarzyna Huba, Wrocław.

klasa szczeniąt / puppy class

1 W.O. / V.P. - NOUGAT DU CHOCOLAT Majkolandia, (nr kat.24), ur.31.12.2010, (Int.Ch.Ivanhoe Hocky Enfant Per La Garrigue x Majra Przytul Mnie), hod. i wł.: Iwona Gandecka, Długołęka.

2 W.O. / V.P. - MONTY MILTON z Kuźni Championów, (nr kat.23), ur.3.03.2011, (Rino Tivio Mirage x Ash Tedaga), hod.: Halina i Dagmara Sacha,, wł.: Leokadia Chmielowiec-Policht, Lądek Zdrój.

klasa młodzieży / junior class

1 Dosk. / Exc. - VANGUARDIO El'Bridorado - Mł.Ch.PL, (nr kat.27), ur.9.06.2010, (Int.Ch.Faber-Castell von der roten Hex x Ch.Xanadu Chic Moravia Campanella), hod.: Iwona Kozik, wł.: Adam i Sylwia Skowronek, Chorzów.

2 Dosk. / Exc. - VAN CARMELLO El`Bridorado - Mł.Ch.PL, (nr kat.26), ur.9.06.2010, (Int.Ch.Faber-Castell von der roten Hex x Ch.Xanadu Chic Moravia Campanella), hod.: Iwona Kozik, wł.: Katarzyna Radziejewska, Luboń.

klasa pośrednia / intermediate class

1 Dosk. / Exc., CWC - LINDOR z Kuźni Championów - Mł.Ch.PL, (nr kat.30), ur.12.12.2009, (Emiliano Du Manoir Noble x Ch.Kontra z Kuźni Championów), hod.: Dagmara i Halina Sacha, wł.: Bernardyna Tokarz, Kłodzko.

2 Dosk. / Exc. - YANKES z Pierwszej Ligi - Mł.Ch.PL, (nr kat.32), ur.20.11.2009, (Ch.Usually the Best Moravia Campanella x Ch.Xamira z Pierwszej Ligi), hod.: Joanna Karoń, wł.: Anita Markiewicz, Zawiercie.

Nie wystawiony / Absent - ESCOTT Amber Route, (nr kat.29), ur.7.11.2009, (Adelscott des Plaines de Brotonne x Ch.Acca des Plaines de Brotonne), hod.: Slawomir Kaminski, wł.: Martina Mikulová, Heřmanův Městec, Czechy (CZ).

Nie wystawiony / Absent - LU'BEGA Jesienna Rapsodia - Mł.Ch.PL, (nr kat.31), ur.2.11.2009, (Uzes Du Val De L'Auguis x Int.Ch.Hortensja z Francuskiej Ulicy), hod.: Joanna Szeptycka, wł.: Teresa Gajecka, Olsztyn.

klasa otwarta / open class

1 Dosk. / Exc., CWC - BILBO Amber Route, (nr kat.34), ur.12.04.2008, (Ch.Avalon Frodo aux Pattes Velues x Ch.Acca des Plaines de Brotonne), hod. i wł.: Sławomir Kamiński, Ostrzeszów.

2 Dosk. / Exc. - JETHRO Bohemia Elité, (nr kat.36), ur.1.11.2007, (Bourbon de la Maison Louis d´Or x Desdemona Bohemia Elité), hod.: Alena Kotrčová, wł.: Eva Záchulová, Otovice, Czechy (CZ).

3 B.db. / V.G. - ESTOR de la Source de MarSyliA, (nr kat.35), ur.19.04.2009, (Extasy les Bandes de Fous x Int.Ch.Nippy Tatrzański Ring), hod.: Sylwia Woźniak-Suchorab, wł.: Joanna Batko, Katowice.

klasa użytkowa / working class

1 Dosk. / Exc., CWC, Najlepszy Płowy Pies / Best Fawn Male - DOGGER Kudłate Serce - Int.Ch.: PL, UK, SK, RU, RKF, LT, Mł.Ch.PL, Zw.:Świata, PL, LT, Klubu PL, Eu.Śr.i Wsch.,IPO-1, (nr kat.37), ur.9.06.2003, (Multi Ch.O'P'Tit Loup Fauve de la Chaume du Bois Dieu x Ch.Aisza Kudłate Serce, IPO-1), hod.: Bożena Strunk, wł.: Miłosława Litwinowicz, Gdańsk.

klasa championów / champion class

1 Dosk. / Exc., CWC - SEBASTIEN HENGO Złota Elita - Int.Ch., Ch.PL, RO, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.PL'09, Zw.Transylwanii'10, (nr kat.41), ur.30.07.2008, (Ch.Twiny Blond de la Tour St.Genin x Ch.Tajga z Pierwszej Ligi), hod.: Mariola Ekiert, wł.: Anna Uruska, Wrocław.

2 Dosk. / Exc. - EVER de La Source de MarSyliA - Mł.Ch.PL, Ch.PL, (nr kat.39), ur.19.04.2009, (Extasy Les Bandes de Fous x Int.Ch.Nippy Tatrzański Ring), hod.: Sylwia Woźniak - Suchorab, wł.: Małgorzata i Bartosz Lang, Reda.

Nie wystawiony / Absent - GARGAMEL Filia, (nr kat.40), ur.28.04.2006, (Int.Ch.Amadeo Antisc Avalanche x Ch.Angie Shaggy Kasiterit), hod.: Alice Filipová, wł.: Martina Mikulová, Heřmanův Městec, Czechy (CZ).

klasa weteranów / veteran class

1 Dosk. / Exc., Najlepszy Weteran - Pies / Best Veteran - Male - MR.BEAN Moravia Campanella - Int.Ch. (C.I.E.), Ch.PL, SK, (nr kat.43), ur.25.05.2003, (Pain d´Epice de Majestade x Ch.Glimmer of Hope Moravia Campanella), hod.: Pavla Firlová, wł.: Lucie Ondryášová, Ostrava-Poruba, Czechy (CZ).

SUKI PŁOWE - FAWN FEMALES

klasa baby class

1 W.O. / V.P., BEST BABY - TARA WELLS Jesienna Rapsodia, (nr kat.53), ur.11.06.2011, (Ch.Aubiere des Plaines de brotonne x Int.Ch.Hortensja z Francuskiej Ulicy), hod.: Joanna Szeptycka, wł.: Aneta Rudzik, Osiecznica.

2 W.O. / V.P. - TEQUILA SUNRISE Jesienna Rapsodia, (nr kat.54), ur.11.06.2011, (Ch.Aubiere des Plaines de brotonne x Int.Ch.Hortensja z Francuskiej Ulicy), hod.: Joanna Szeptycka, wł.: Iwona Marchwicka, Września.

3 W.O. / V.P. - GRIVIA de la Sourse de MarSyliA, (nr kat.52), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak-Suchorab, wł.: Dorota Pietrzak, Nowy Targ.

4 W.O. / V.P. - GORIA de la Source de MarSyliA, (nr kat.50), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak-Suchorab, wł.: Maciej Konikiewicz, Wrocław.

- W.O. / V.P. - GERI de la Source de MarSyliA, (nr kat.48), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak-Suchorab, wł.: Dagmara Szczepkowska, Skórzewo.

- W.O. / V.P. - GEVRA de la Source de MarSyliA, (nr kat.49), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak-Suchorab, wł.: Anna Zioberska, Kiełczów.

Nie wystawiona / Absent - CHIKITA Heaven Devil, (nr kat.46), ur.12.05.2011, (Int.Ch.Sebastien Hengo Zlota Elita x Emilly Heaven Devil), hod.: Svatoslava Procházková, wł.: Martina Mikulová, Heřmanův Městec, Czechy (CZ).

Nie wystawiona / Absent - CONTRA LA CORRIENTE Velmond, (nr kat.47), ur.22.06.2011, (Especially for You des Plaines de Brotonne x Melusine Zoe Moravia Campanella), hod. i wł.: Monika Domalípová, Praha, Czechy (CZ).

Nie wystawiona / Absent - GREAT STAR de la Source de MarSyliA, (nr kat.51), ur.26.04.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Ch.Ezra de la Source de Marsylia), hod.: Sylwia Woźniak - Suchorab, wł.: Maria Świtek, Gdańsk.

klasa szczeniąt / puppy class


1 W.O. / V.P. - INESS Un Seul Unique, (nr kat.55), ur.3.02.2011, (Int.Ch.Dogger Kudłate Serce x Gloria Batangas, IPO.1), hod.: Dorota Golec, wł.: Monika Rosiak, Murowana Goślina.

2 W.O. / V.P. - NANTIE PETITE ETOILE Majkolandia, (nr kat.57), ur.31.12.2010, (Int.Ch.Ivanhoe Hocky Enfant Per La Garrigue x Majra Przytul Mnie), hod. i wł.: Iwona Gandecka, Długołęka.

3 O. / P. - LAKHADIMA Maribe Magic, (nr kat.56), ur.25.12.2010, (Int.Ch.Cannibal Jag de la Chaume du Bois Dieu x Ch.Lou Wa-Da-Pi), hod. i wł.: Beata Sieradzka, Dąbrowa Górnicza.

Nie wystawiona / Absent - NOEMI NANTES Majkolandia, (nr kat.58), ur.31.12.2010, (Int.Ch.Ivanhoe Hocky Enfant Per La Garrigue x Majra Przytul Mnie), hod.: Iwona Gandecka, wł.: Małgorzata Grygier, Poznań.

Nie wystawiona / Absent - ZULAYA z Pierwszej Ligi, (nr kat.59), ur.28.01.2011, (Ch.Altesse Les Chiens de Marki x Ch.Xamira z Pierwszej Ligi), hod.: Joanna Karoń, wł.: Katarzyna Łukasiewicz, Łódź.

klasa młodzieży / junior class

1 Dosk. / Exc., MŁODZ.ZWYC.KLUBU / JUNIOR CLUB WINNER - AMELIA BELLA Dilorini, (nr kat.63), ur.10.11.2010, (Ch.Gomez Brikasta x Int.Ch.Niki Tatrzański Ring), hod.: Barbara Dadej, wł.: Joanna Dadej, 32-002 Węgrzce Wielkie, Strumiany.

2 Dosk. / Exc. - AURELIA BELLEZZA Dilorini, (nr kat.64), ur.10.11.2010, (Ch.Gomez Brikasta x Int.Ch.Niki Tatrzański Ring), hod.: Barbara Dadej, wł.: Beata Pandel, Ogrodzieniec.

3 B.db. / V.G. - ALEXIS ALLEGRA Dilorini, (nr kat.62), ur.10.11.2010, (Ch.Gomez Brikasta x Int.Ch.Niki Tatrzański Ring), hod.: Barbara Dadej, wł.: Małgorzata Obszańska, Zabrze.

Nie wystawiona / Absent - V.I.P. El`Bridorado, (nr kat.65), ur.9.06.2010, (Ch.Faber -Castell von der Roten Hex x Ch.Xanadu Chic Moravia Campanella), hod.: Iwona Kozik, wł.: Ryszard Taranowicz, Kraków.

klasa pośrednia / intermediate class

1 Dosk. / Exc., CWC - ANDROMEDA Irisberg, (nr kat.69), ur.16.10.2009, (Gentiane Bohemia Elité x Charleston Bohemia Elité), hod.: Dajána Šamšulová, wł.: Alena Kotrčova, Praha, Czechy (CZ).

2 Dosk. / Exc. - PRALINES SUCRE Złota Elita, (nr kat.74), ur.22.11.2009, (Ch.Arc Nou'Noursette x Ch.Tajga z Pierwszej Ligi), hod.: Mariola Ekiert, wł.: Małgorzata Obszańska, Zabrze.

3 Dosk. / Exc. - EASY TO LOVE Amber Route, (nr kat.72), ur.7.11.2009, (Adelscott des Plaines de Brotonne x Ch.Acca des Plaines de Brotonne), hod.: Slawomir Kaminski, wł.: Jolana Segetova, Detmarovice, Czechy (CZ).

4 Dosk. / Exc. - ETESSE Amber Route, (nr kat.73), ur.7.11.2009, (Adelscott des Plaines de Brotonne x Ch.Acca des Plaines de Brotonne), hod. i wł.: Sławomir Kamiński, Ostrzeszów.

- Dosk. / Exc. - PROVANCE CASSIS Złota Elita - Mł.Ch.PL, (nr kat.75), ur.22.11.2009, (Ch.Arc Nou'Noursette x Ch.Tajga z Pierwszej Ligi), hod.: Mariola Ekiert, wł.: Anna Grządziel-Buhl, Wałcz.

- Dosk. / Exc. - Yurmis Fidel PASODEN SNOW, (nr kat.76), ur.11.02.2010, (Fines Favorit Shevali D'Gaston x Fidel Zoloteya), hod.: M.Kishina, wł.: I. Pets, 390046 Ryazan, Rosja (RU).

- B.db. / V.G. - DORIS DAY del Castello degli Urogalli, (nr kat.71), ur.15.02.2010, (Ch.Unique Hengo des Uns et des Autres x Anthea del Castello degli Urogalli), hod.: Viezzer Moreno, wł.: Halina i Dagmara Sacha, Żytna.

- Db. / G. - DIUINE Amber Route, (nr kat.70), ur.29.10.2009, (Bilbo Amber Route x Ch.Rewia Duovarius), hod.: Sławomir Kamiński, wł.: Joanna Kobierska-Brzoza, Wrocław.

klasa otwarta / open class

1 Dosk. / Exc., CWC - APRIL FAIRY Velmond, (nr kat.79), ur.21.12.2006, (Chico Dalido x Melusine Zoe Moravia Campanella), hod. i wł.: Monika Domalípová, Praha, Czechy (CZ).

2 Dosk. / Exc. - XAMIRA Z Pierwszej Ligi - Mł.Ch.PL, Ch.PL, (nr kat.84), ur.13.11.2007, (Int.Ch.Unique Hengo des Uns et des Autres x Ch.Ratina z Pierwszej Ligi), hod.: Joanna Karoń, wł.: Agnieszka Paszkiewicz, Joanna Karoń, Zawiercie.

3 Dosk. / Exc. - BINGA Aeivena, (nr kat.80), ur.10.10.2008, (Int.Ch.Sage du Moulin d'Eau x Andora Risa), hod.: Kinga Kaszuba, wł.: Anna Zioberska, Kiełczów.

4 Dosk. / Exc. - LOU Wa-Da-Pi - Ch.PL, (nr kat.83), ur.31.03.2008, (Ch.Gomez Brikasta x Jody Jo z Ziem Stawiarskich), hod.: Danuta i Waldemar Pięta, wł.: Beata Sieradzka, Dąbrowa Górnicza.

- Dosk. / Exc. - EZRA de la Source de MarSyliA - Ch.:PL, CZ; Mł.Ch.:PL, SK, CZ, Klubu CZ; Mł.Zw.Klubu CZ, Mł.Zw.SK'10, PT.1, (nr kat.81), ur.19.04.2009, (Ch.Extasy les Bandes de Fous x Int.Ch.Nippy Tatrzański Ring), hod. i wł.: Sylwia Woźniak-Suchorab, Jaworzno.

- Db. / G. - JULIETTA Un Seul Unique, (nr kat.82), ur.8.08.2008, (Ch.Usually the Best Moravia Campanella x Ch.Gloria Batangas), hod.: Dorota Golec, wł.: Agata Banaszek, Białystok.

klasa użytkowa / working class


1 Dosk. / Exc., CWC, Najlepsza Płowa Suka / Best Fawn Female, ZWYC.KLUBU / CLUB WINNER, ZWYC.RASY / BOB - HORTENSJA z Francuskiej Ulicy - Int.Ch, IPO.1, (nr kat.85), ur.2.07.2006, (Ch.Talismanik de la Chaume du Bois Dieu, x Ch.Calinka z Hucieńskiego Gaju), hod.: Artur Skwira, wł.: Joanna Szeptycka, Nysa.

2 Dosk. / Exc. - KONTRA z Kuźni Championów - Ch.PL, IPO.1, (nr kat.86), ur.2.04.2007, (Int.Ch.Unique Hengo des Uns et des Autres x Ash Tedaga), hod.: Halina Sacha, wł.: Dagmara Sacha, Żytna.

3 B.db. / V.G. - LADY DE MOLKA Un Seul Unique - Mł.Ch.PL, Ch.PL,.LV, IPO.2, PT.1, OB, (nr kat.87), ur.12.01.2006, (Ch.Mr Bean Moravia Campanella x Ch.Gloria Batangas), hod. i wł.: Dorota Golec, Białystok.

klasa championów / champion class

1 Dosk. / Exc., CWC - XANADU CHIC Moravia Campanella, - Ch.PL, Zw.Klubu CZ, (nr kat.90), ur.10.12.2007, (Ch.Gomez Brikasta x Ch.Rafaella Chic Moravia Camapnella), hod.: Pavla Firlova, wł.: Iwona Kozik, Kraków.

2 Dosk. / Exc. - GRIS Pod Szmaragdowymi Bzami - Ch.PL, SK, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.PL & Best Junior - Poznań 2009, PT.2, (nr kat.88), ur.14.12.2008, (Ch.Heike Brikasta x Magnolia Malowana Izba), hod.: Anna Romanczukiewicz, wł.: Ryszard Zając, Dąbrowa Górnicza.

3 Dosk. / Exc. - SWEET SAVANNAH Złota Elita - Ch.PL, RO, Mł.Ch.PL, East Winner 2011, (nr kat.89), ur.30.07.2008, (Ch.Twiny Blond de la Tour Saint Genin x Ch.Tajga z Pierwszej Ligi), hod. i wł.: Mariola Ekiert, Baborów.

klasa weteranów / veteran class


1 Dosk. / Exc., BEST VETERAN - ALDONA Z Wojtkowizny - Ch.PL, Mł.Ch.PL, Zw.Klubu, (nr kat.91), ur.18.04.2000, (Int.Ch.Kier z Gniazda Sowy x Ch.Angie Goldi's Filia), hod.: Małgorzata Kaszczyk, wł.: Alicja Gusowska, Brzoza-Olimpin.

2 Dosk. / Exc. - GLORIA Batangas - Ch.PL, IPO.1, (nr kat.92), ur.15.04.2003, (Ch.Armin Bohemia Adyton x Ch.Mita z Pierwszej Ligi), hod.: Małgorzata Kazanowska, wł.: Dorota Golec, Białystok.

BRIARDY - KONKURENCJE HODOWLANE / BREEDING COMPETITIONS

NAJLEPSZY REPRODUKTOR / BEST STUD - Int.Ch.DOGGER Kudłate Serce, hod.: B.Strunk, wł.: Miłosława Litwinowicz, Gdańsk.

NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA / BEST BROOD - Ch.SAETTA NEGRA Duovarius, hod. i wł. Dorota Piwowar, Rzeszów.

NAJLEPSZA HODOWLA / BEST KENNEL - DUOVARIUS, wł. Dorota Piwowar, Rzeszów.

NAJLEPSZY MIOT / BEST LITTER - "G" - DE LA SOURCE DE MARSYLIA, hod. Sylwia Woźniak-Suchorab, Jaworzno.


Serdecznie gratulujemy wszystkim Zwycięzcom.